O firmie

Officium Group Sp. z o.o. to firma, stworzona przez grupę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.

Jesteśmy licencjonowanymi Pośrednikami działającymi w oparciu o licencję zawodowe nadane przez Ministerstwo Infrastruktury i Polską Federację Rynku Nieruchomości, a także członkami Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami WSPON.
Zwracamy szczególną uwagę na skuteczne promowanie powierzonych nam ofert.
Dzięki ich odpowiedniemu pozycjonowaniu docieramy do znacznie większej grupy poszukujących osób, zwiększając szansę na szybką i satysfakcjonującą transakcję.

Współtworzymy i korzystamy z systemu MLS-WSPON (więcej pod linkiem: https://mls.org.pl), skutecznego narzędzia dostępnego wyłącznie dla Pośredników.
W systemie publikowane są aktualne i sprawdzone pod względem prawnym oferty nieruchomości. Chętnie współpracujemy z innymi pośrednikami i agencjami.

Nasz zespół tworzą doświadczeni, zaangażowani w swoją pracę Pośrednicy, których celem jest świadczenie kompleksowej i rzetelnej usługi na rzecz Klientów.
Naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań Klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji zarówno podczas procesu jak i po transakcji, bazując na wzajemnym zaufaniu.
O naszej skuteczności świadczy stale rosnące grono zadowolonych i polecających nasze usługi osób.
Zapraszamy do współpracy.

Zakres czynności wykonywanych przez Pośrednika przy usłudze pośrednictwa (sprzedaż i wynajem):

  • weryfikacja stanu prawnego i faktycznego nieruchomości;
  • przygotowanie oferty Nieruchomości w formie elektronicznej, która składać się będzie z materiału fotograficznego i opisu; - z wykorzystaniem najnowszych technologii (profesjonalne zdjęcia, wirtualny spacer 3600, klipy, filmy);
  • przygotowanie listy dokumentów wymaganych od Klienta, a koniecznych do zawarcia umowy sprzedaż/wynajmu Nieruchomości;
  • eksponowanie i promowanie Nieruchomości na portalach internetowych przez cały okres trwania umowy pośrednictwa;
  • wprowadzenie Nieruchomości w ciągu 72 h do systemu MLS-WSPON i udostępnienie jej innym współpracującym pośrednikom i ich klientom przez cały okres trwania umowy pośrednictwa (tylko umowy z klauzulą wyłączności);
  • organizację i przeprowadzenie prezentacji Nieruchomości;
  • pomoc w negocjacjach warunków sprzedaży/wynajmie Nieruchomości; pomoc przy współpracy z notariuszem, (m.in. przekazanie posiadanych dokumentów i danych stron umowy sprzedaży wraz z ustaleniami, co do jej warunków);
  • organizację i pomoc w wydaniu Nieruchomości, w tym przygotowanie dokumentacji;
  • doradztwo związane z obsługą transakcji na każdym etapie.