3 pok. z oddzielną kuchnia, świeżo po remoncie

Mieszkanie na wynajem
3 600,00 PLN , Pow. 56,80 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56,80 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów , Jana III Sobieskiego
Rok budowy:
1975
Piętro:
2 na 10
Numer oferty:
OB447087
Cena za m2:
63,38 PLN
Do wynajęcia przestronne,  3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchnią, na Mokotowie. To doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub znajomych/przyjaciół, którzy chcą wspólnie zamieszkać i dzielić koszty.

Na powierzchnię mieszkania składają się:

  • Salon: ok. 16 mkw.
  • Sypialnia 1: ok. 10 mkw.
  • Sypialnia 2: ok. 8 mkw.
  • Kuchnia: 6,5 mkw (oddzielna, z oknem)
  • Łazienka z kabiną prysznicową
  • Oddzielne WC
Mieszkanie jest dwustronne, co zapewnia dobrą wentylację i dużo naturalnego światła. Dodatkowym atutem jest przestronny balkon z widokiem na zieleń — idealny na poranną kawę lub wieczorny odpoczynek. Kuchnia i łazienka są w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD. W dwóch mniejszych pokojach znajdują się szafy, a dodatkowo w przedpokoju - duża szafa na ubrania i rzeczy codziennego użytku. Przy dłuższym okresie najmu jest możliwość dodatkowego domeblowania przez właścicielkę. Jest możliwość parkowania bezpośrednio przy budynku, na parkingu zamykanym szlabanem sterowanym pilotem, w miarę dostępności miejsc.

Budynek jest bardzo zadbany, posiada czystą i wyremontowaną klatkę schodową oraz nowoczesną windę.

Mieszkanie położone jest w okolicy skrzyżowania ul. Wilanowskiej z ul. Jana III Sobieskiego. Jest to świetnie skomunikowane miejsce - liczne linie autobusowe, szybki dojazd do centrum i innych dzielnic.

Koszty najmu:
Czynsz najmu: 3600 zł
Czynsz administracyjny: ok. 1050 zł (zawiera zaliczki na wodę)
Prąd: według zużycia (licznik)

Warunki najmu: