*2-pok. w ładnym apartamentowcu*

Mieszkanie na wynajem
3 000,00 PLN , Pow. 36,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,50 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka Annopol , Pawła Włodkowica
Rok budowy:
2025
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
OB754620
Cena za m2:
82,19 PLN
Przedmiotem najmu jest 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Warszawskiej Białołęce, przy ul. Włodkowica w Warszawie.

Mieszkanie:
Przedstawiane mieszkanie składa się z: salonu z otwartą kuchnią, sypialni, przedpokoju i łazienki oraz balkonu. Lokal bardzo przemyślany i funkcjonalny. Zaprojektowany, wykończony i wyposażony ze smakiem z myślą o funkcjonalności i wygodzie oraz dbałością o każdy szczegół. W pełni wyposażona kuchnia w: szafki w zabudowie wraz z wysokiej klasy sprzętem AGD (lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka). Ponadto w lokalu znajduje się niezbędne wyposażenie kuchni (naczynia) oraz drobny sprzęt AGD typu: odkurzacz, żelazko, suszarka i inne. W sypialni wygospodarowano miejsce na pojemną szafę oraz wygodne dwuosobowe łóżko z materacem. W przedpokoju znajduje się dyskretna szafa w zabudowie na ubrania wierzchnie oraz buty. Elegancka łazienka z wanną i szybą do korzystania z natrysku.
Na oknach w mieszkaniu zamontowano zaciemniające pisy.

Informacje dodatkowe:
- Czynsz administracyjny (zawiera zaliczki na wodę ciepłą i zimną, CO i wywóz śmieci) opłaca Najemca w kwocie 620 zł/miesiąc,
- energia elektryczna - zgodnie z fakturami od dostawcy,
- umowa na min. 1 rok w formie najmu okazjonalnego,
- wynajem miejsca postojowego w cenie 150 zł/miesiąc,

Lokalizacja:
Dla zmotoryzowanych dojazd do Centrum to jedyne 15-20 min, dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami miasta: autobus tuż przy budynku, tramwaj to spacer ok. 7 minut. Autobusem dotrzemy w kilka minut do stacji Metro  Bródno. W pobliżu sklepy, kawiarnie, restauracje, punkty usługowe, piekarnie, szkoły, przedszkola, biblioteka. W okolicy CH Factory, Lidl, Rossman, Biedronka, Selgros, Leroy Merlin i wiele innych.
Białołęka jest doskonałym miejscem dla osób ceniących spacery na świeżym powietrzu jak również dla osób lubiących wycieczki rowerowe.

Ciekawe mieszkanie, zapraszam do oglądania.
Nieprawidłowy adres E-mail