Warszawa, Batalionów Chłopskich

Mieszkanie na wynajem
8 300,00 PLN , Pow. 189 m2
Drukuj ofertÄ™
Drukuj ofertÄ™
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
189 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo , Batalionów Chłopskich
Rok budowy:
2009
Piętro:
4 na 5
Numer oferty:
34964526250
Cena za m2:
43,92 PLN
190 m² | 6 pokoi | 3 łazienki | 2 miejsca w garażu | Bemowo

Szukasz dużego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej części Bemowa? Ta dwupoziomowa nieruchomość oferuje aż ok. 190 m² realnej przestrzeni, funkcjonalny układ oraz wysoki standard wykończenia.

Mieszkanie znajduje się przy ul. Batalionów Chłopskich na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z 2009 roku.
Powierzchnia w księdze wieczystej wynosi 161,78 m², natomiast powierzchnia po podłodze to ok. 190 m².
Dodatkowym atutem jest zadaszony taras o powierzchni 10 m².

Najważniejsze atuty
✔ ok. 190 m² przestrzeni
✔ 6 pokoi i 3 łazienki - idealne dla dużej rodziny lub pracy z domu
✔ 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym
✔ wysoki standard wykończenia (m.in. marmurowe podłogi w części dziennej)
✔ kameralna klatka - tylko 2 mieszkania na piętrze
✔ funkcjonalny, dwupoziomowy układ zapewniający komfort i prywatność

Układ mieszkania
I poziom

  • przestronny salon z wyjÅ›ciem na 10 m² taras
  • otwarta kuchnia
  • gabinet (obecnie otwarty)
  • 2 sypialnie
  • 2 Å‚azienki (w tym jedna z kabinÄ… parowÄ…)
  • schowek 4,5 m²
II poziom

  • 2 sypialnie
  • garderoba
  • duży pokój kÄ…pielowy z wannÄ… i prysznicem
  • przestronny hol
Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się w bardzo wygodnej części Bemowa - w pobliżu sklepów, terenów zielonych i komunikacji.

  • Park Górczewska - 150 m
  • Kaufland - 100 m
  • planowana stacja metra Chrzanów - ok. 800 m (2026)
  • szybki dojazd do S8 i A2
Koszty

  • czynsz najmu: 8300 zÅ‚
  • czynsz administracyjny: ok. 2500 zÅ‚