Dwupoziomowy loft 91 m2 z widokiem na Kabaty.

Mieszkanie na sprzedaż
1 590 000,00 PLN , Pow. 91,49 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
91,49 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Ursynów Kabaty , Ekologiczna
Rok budowy:
1996
Piętro:
5 na 5
Numer oferty:
34964552525
Cena za m2:
17 378,95 PLN
Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie na warszawskich Kabatach o łącznej powierzchni użytkowej 91 m² (60 m² + 31 m²), położone na V. ostatnim piętrze budynku Spółdzielni Mieszkaniowej PBM-Warszawa. Lokal typu dwupoziomowy loft wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużą przestrzenią dzienną oraz wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną.

Na poziomie dolnym (60 m²) znajduje się przedpokój, przestronny salon połączony z jadalnią i gabinetem (układ na planie litery L), oddzielna widna kuchnia z oknem, łazienka z wanną oraz balkon francuski. Poziom górny (31 m²) obejmuje hall-antresolę, dużą oraz małą sypialnię i przylegające do mniejszej sypialni widną łazienkę z kabiną prysznicową i schowek-garderobę.

Mieszkanie jest zadbane i było sukcesywnie modernizowane. Okna pionowe plastikowe zostały wymienione kilka lat temu, a drewniane okna dachowe Velux przeszły renowację w 2020 roku. W 2021 roku przeprowadzono kompleksowy remont kuchni (dolny poziom) oraz łazienki (górny poziom) według projektu i pod nadzorem architekta wnętrz.

Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD w zabudowie: zmywarka, pralka oraz lodówka z zamrażalnikiem marki Electrolux, piekarnik Teka oraz płyta grzewcza Hoover. W łazience na drugim poziomie zastosowano armaturę Hansgrohe. W obydwu łazienkach elektrycznie podgrzewane podłogi zapewniają komfort dla stóp.

W cenie mieszkania pozostają meble w zabudowie, a część pozostałego wyposażenia może zostać uzgodniona indywidualnie. Księga wieczysta spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu umożliwia zakup na kredyt, grunty uregulowane.

Lokalizacja zapewnia pełną infrastrukturę miejską oraz wygodną komunikację. Stacja metra M1 Kabaty znajduje się w odległości około 8 minut spacerem, a przystanki autobusowe (m.in. linie 504, 179) około 3 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoła podstawowa oraz przedszkola (publiczne i prywatne, w tym jedno w tym budynku), a także widoczny z okien basen i centrum sportowe. W okolicy dostępne są liczne sklepy, piekarnie, drogerie, bazarek ze świeżymi produktami oraz bogata oferta gastronomiczna. Dodatkowym atutem jest bliskość Lasu Kabackiego, idealnego na spacery i wycieczki rowerowe.

Zapraszam do zapytań i umówienia terminu prezentacji.
Nieprawidłowy adres E-mail