NOWE, NIEZWYKLE ATRAKCYJNE 2-POKOJOWE MIESZAKNIE

Mieszkanie na sprzedaż
1 025 000 PLN , Pow. 46,68 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
46,68 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów , Bokserska
Rok budowy:
2022
Piętro:
2 na 6
Numer oferty:
34964476084
Cena za m2:
21 958 PLN
Oferujemy do sprzedania niezwykle atrakcyjne, starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Bokserskiej w dzielnicy Mokotów.

Mieszkanie usytuowane jest w nowopowstałej kameralnej inwestycji renomowanego dewelopera Spravia (Budimex). Całość inwestycji to bardzo eleganckie i ponadczasowe budynki z lokalami użytkowymi na parterze oraz przemyślanymi, funkcjonalnymi częściami wspólnymi.
Osiedle jest zamknięte i strzeżone co czyni je bezpiecznym.

Okolica inwestycji jest cicha i spokojna z rozwijającą się infrastrukturą usługowo-handlową, licznymi sklepami, restauracjami i miejscami do spotkań.
Oddalona klika minut spacerem do zagłębia biurowego przy ul. Marynarskiej/Domaniewskiej, 5 minut do przystanku autobusowego, a w odległości zaledwie kilku przystanków autobusem/tramwajem znajduje się Galeria Mokotów i Lotnisko Chopina. Liczne autobusy i linie kolejowe gwarantują mieszkańcom dogodne połączenia ze wszystkimi dzielnicami miasta, lotniskiem i Dworcem Centralnym.
W niedalekiej odległości Park Dolinka Służewiecka, a także Park Romana Kozłowskiego z charakterystyczną Kopą Cwila.

Na to niezwykle atrakcyjne mieszkanie składa się widny salon z wyjściem na balkon, odrębna kuchnia wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD z gotową zabudową, sypialnia oraz łazienka. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowa opłata 55 tys. zł).

Mieszkanie całkowicie nowe, niezamieszkałe przez nikogo wcześniej. Jeśli chcesz stać się jego pierwszym właścicielem zapraszam do kontaktu.
Nieprawidłowy adres E-mail