Komfort życia blisko natury 2 pok. Starowiślna

Mieszkanie na sprzedaż
732 000,00 PLN , Pow. 43,07 m2
Powierzchnia:
43,07 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka Żerań , Starowiślna
Rok budowy:
2019
Piętro:
3 na 6
Numer oferty:
34964551885
Cena za m2:
16 995,59 PLN
Zapraszam na Dzień otwarty - 13/05 środa 16:00 - 18:30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Wyobraź sobie poranki z kawą na loggii i spacery wzdłuż Kanału Żerańskiego - wszystko na wyciągnięcie ręki. To mieszkanie łączy spokój natury z wygodą miejskiej infrastruktury i świetną komunikacją. Jasne, dobrze doświetlone wnętrze z eleganckim parkietem w jodełkę tworzy wyjątkowy klimat do życia. Gotowe, byś od razu poczuł się jak u siebie.

Najważniejsze informacje:
  • 3 piętro z 6
  • 43,07 m2 - 2 pokoje
  • budynek z 2019 roku (monitorowany)
  • salon z aneksem sypialnia
  • loggia 4,9 m² jako prywatna strefa relaksu
  • częściowo umeblowane
  • funkcjonalny i przemyślany układ
Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 tys.

Standard wykończenia:
  • wysokiej jakości parkiet w jodełkę
  • pełne wyposażenie łazienki i kuchni
  • duże przeszklenia zapewniające naturalne światło
  • wysoka jakość materiałów wykońceniowych
  • mieszkanie gotowe do wprowadzenia
Lokalizacja i komunikacja:
  • przystanki autobusowe: ok. 3 min pieszo
  • dojazd do centrum: ok. 20 - 25 min
  • szybki dostęp do głównych tras
  • rozwinięta infrastruktura miejska
Okolica:
  • Kanał Żerański tuż obok
  • ścieżki rowerowe i spacerowe w bezpośrednim sąsiedztwie
  • w bezpośrednim sąsiedztwie mała Galeria Handlowa
  • szkoły i przedszkola: 5 - 10 min
  • usługi i gastronomia w pobliżu
  • liczne tereny zielone i miejsca rekreacji w pobliżu
Dla kogo:
  • idealne dla pary lub wymagającego singla