Biuro 55 m2 MARSZAŁKOWSKA!!! 2 pok. METRO

Obiekt na wynajem
3 400 PLN , Pow. 55 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
55 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Marszałkowska
Rok budowy:
1958
Piętro:
3 na 7
Numer oferty:
OB277843
Cena za m2:
62 PLN
Do wynajęcia wspaniały, przestronny lokal położony w kamienicy przy ul. MARSZAŁKOWSKIEJ! ŚCISŁE CENTRUM !!! WIDOK NA PAŁAC KULTURY!!!

Lokal idealny na kancelarię prawną bądź notarialną, siedzibę firmy/przedstawicielstwo czy biuro rachunkowe.

Niewątpliwym atutem tej propozycji jest nie tylko PRESTIŻOWY ADRES, który podnosi rangę prowadzonej działalności. To miejsce jest wyjątkowe. Urocze i niebywałe. To nie tylko lokal na biuro. To lokal z duszą - skierowany do klientów ceniących sobie niepowtarzalny styl i klimat.

Wyjątkowa lokalizacja pod każdym względem! Idealny punkt komunikacyjny. Propozycja skierowana zarówno do osób korzystających z komunikacji miejskiej oraz do osób poruszających się własnym samochodem.
Stacja Metra " Świętokrzyska", przystanek autobusowy oraz tramwajowy oddalony jest od budynku zaledwie o 100 m. W bliskim sąsiedztwie Domy Towarowe Centrum, Ogród Saski, Skrzyżowanie dwóch linii Metra, Teatr Kwadrat oraz wiele wiele innych.

Przedstawiany lokal o łącznej powierzchni 55 m 2 składa się z: pokoju przy którym jest aneks kuchenny oraz z bezpośrednim wyjściem na balkon, drugiego pokoju z ekspozycją okien na ulicę Marszałkowską, wc, łazienki wyposażonej w wannę oraz korytarza. Do lokalu przynależy również piwnica o łącznej powierzchni ok. 4 m 2. Lokal wyposażony w klimatyzację.
Na uwagę zasługują również efektowne i przestronne klatki schodowe wyłożone granitem. Ważna informacja pod kątem klientów odwiedzających lokal.

Decydując się na prowadzenie działalności w tym miejscu zyskujemy prestiżowy adres oraz lokalizację, której nawet nie trzeba zachwalać ponieważ broni się sama.

Czynsz administracyjny wliczony w podaną cenę. Na Najemcy spoczywają dodatkowe opłaty za wodę (płatność wg zużycia), prąd i gaz. W lokalu wyprowadzone okablowanie pozwalające na podłączenie internetu i telewizji kablowej.

Wymagana 1 miesięczna kaucja zwrotna.
Okres najmu: minimum 12 miesięcy.
Wolne od 1 czerwca.

Bardzo dobra oferta. Szczerze polecam i zapraszam na prezentację !
Nieprawidłowy adres E-mail