Ścisłe CENTRUM! Piękny lokal na cele usługowe.

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
14 000 PLN , Pow. 173 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
173 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Krucza
Rok budowy:
1900
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
OB492243
Cena za m2:
81 PLN
Piękny i wykończony z bardzo dobrym smakiem lokal usytuowany na II piętrze przedwojennej kamienicy z klimatyczną klatką schodową, zlokalizowanej u zbiegu ulic Wilczej i Kruczej.

Ścisłe centrum Warszawy, ok.10 minut pieszo od Pałacu Kultury i Nauki oraz Stacji Metro Centrum.

Miejsce to charakteryzuje się rewelacyjnym węzłem komunikacyjnym, zapewniającym wygodne połączenie z pozostałymi częściami Stolicy, zarówno dla poruszających się samochodem, jak i korzystających z komunikacji miejskiej. Opisywany lokal składa się z pięciu pokoi, kuchni, łazienki, toalety i sporego holu. Wysokość lokalu wyraźnie przekracza 3 metry. Plan przedmiotowego lokalu odnajdą Państwo pośród załączonych zdjęć.

W budynku nie ma windy.

Do oferowanej kwoty należy doliczyć jedynie opłaty za prąd.(!!!) Pozostałe opłaty eksploatacyjne zawierają się już w proponowanej cenie najmu.

Jest to idealna propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej siedziby. Doskonale sprawdzą się tu usługi doradcze, przychodnia lekarska, kancelaria prawna i wiele innych działalności. Proponowana cena jest wartością netto. Właściciel jest upoważniony do wystawiania faktur VAT.

Świetna i bez wątpienia unikatowa oferta. Polecam i zapraszam do współpracy.
Nieprawidłowy adres E-mail