Lokal - 232 m2, kapitalna lokalizacja "Mordor"

Biuro na sprzedaż
2 094 840 PLN , Pow. 232,76 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
232,76 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
12
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów , Obrzeżna
Rok budowy:
2011
Piętro:
0 na 6
Numer oferty:
OB755172
Cena za m2:
9 000 PLN
Do sprzedaży lokal biurowy znajdujący się w prestiżowej lokalizacji, w zagłębiu biurowym na Mokotowie przy skrzyżowaniu ulic Cybernetyki i Obrzeżnej.

Do sprzedaży lokal z oddzielnym wejściem, usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku mieszkalno-biurowym. Budynek wzniesiony w 2011 roku, wejście do budynku bezpośrednio z ulicy jak również przez budynek i patio zamkniętego osiedla. Moduł powierzchni biurowej o pow. pk. 232 m2, składa się z: 4 dużych pomieszczeń (trzy z nich ok 40 m2 i jeden ok. 50 m2), pomieszczenia socjalnego , 3 x wc, magazynek, korytarz. Imponująca wysokość ok. 4,0 m i olbrzymie witryny sprawiają że lokal jest bardzo przestronny dobrze doświetlony. Powierzchnie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji.

Informacje dodatkowe;
- lokal stanowi odrębną własność,
- cena netto - faktura 23% Vat,
- do lokalu przynależy 1 miejsce postojowych w garażu podziemnym, płatne dodatkowo 45 tyś. zł netto - opcjonalnie,

Świetna, prestiżowa lokalizacja w nowoczesnej i wciąż rozwijającej się części Mokotowa. W pobliżu liczne budynki biurowo-usługowe i apartamentowe, restauracje i kawiarnie, sklepy i inne obiekty infrastruktury społecznej.

Kapitalna oferta. Zapraszam do kontaktu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią
wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail