Dom wolnostojący w Kaniach

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
2 700 000,00 PLN , Pow. 463 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
463 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Kanie , Kręta
Rok budowy:
1996
Numer oferty:
34964511159
Powierzchnia działki:
1 100 m2
Cena za m2:
5 831,53 PLN
Sprzedam dom wolnostojący w miejscowości Kanie (powiat pruszkowski) przy ul. Krętej.

Klimatyczny dom został wybudowany na działce o powierzchni 1100 m2 w 1996 r.
Łączna powierzchnia budynku wynosi: 463 m2.

Na poziomie "-1 " znajdują się:

  • salon bilardowy z barem
  • sauna
  • kotłownia
  • magazyn
Na poziomie "0" znajdują się

  • kuchnia z oknem
  • salon z kominkiem oraz jadalnia
  • oranżeria z wyjściem na ogród
  • basen kryty
  • pokój 1
  • pokój 2
  • łazienka
  • garaż w obrysie budynku na dwa samochody
Na poziomie "+1" znajdują się:

  • sala kinowa
  • pokój 1
  • pokój 2 z dużym balkonem
  • pokój 3
  • pokój 4
  • salon kąpielowy
  • hall
Cicha zadbana okolica znakomicie nadaje się do zamieszkania dla osób ceniących sobie kameralność.

Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail