Unikat: 6 pokoi, 252m2, 2msca garażowe

Mieszkanie na wynajem
20 000 PLN , Pow. 252 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
252 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Warszawa Mokotów Stary Mokotów , Łowicka
Rok budowy:
2007
Piętro:
4 na 6
Numer oferty:
34964437968
Cena za m2:
79 PLN
:: Krótko:
Mokotów | Łowicka | 252m2 apartament z tarasem 60 m2 w budynku z recepcją i basenem. 4 sypialnie, gabinet, salon, kuchnia, 3 łazienki i 3 garderoby oraz 2 miejsca garażowe. Winda wprost do mieszkania. Klimatyzacja. Zieleń za oknami oraz idealna cisza.

:: Dla kogo?
Dla rodziny z dziećmi.
Dla osób szukających dużego, wygodnego mieszkania bez kompromisów.

:: Atuty?
- Metraż i funkcjonalność mieszkania - wygodna ilość pokoi - 4 sypialnie i gabinet -> można zrobić 5 sypialni.
- Genialny taras z widokiem zarówno na zieleń i korony drzew jak na PKiN oraz Mariott.
- Lokalizacja w sercu Starego Mokotowa, 2 minuty do stacji metra.
- Reprezentacyjny budynek z basenem do wyłącznej dyspozycji mieszkańców - basen można rezerwować również na prywatne imprezy.

:: Czy to miejsce dla Ciebie?
Jeżeli szukasz wygodnego, dużego mieszkania, a ciszę i bliskość zieleni cenisz równie mocno jak lokalizację, jest duża szansa, że to jest idealne miejsce dla Ciebie. Wszystko w zasięgu spaceru.

Doskonale rozplanowane wnętrze oferuje podział mieszkania na strefę dzienną i nocną. W dziennej znajduje się duży salon połączony z jadalnią i półotwartą kuchnią. Z salonu i przylegającego do niego gabinetu możesz wyjść na taras (60 m2) wychodzący na 2 strony świata: zachód i północ.
W kuchni docenisz na pewno sprzęt AGD firmy Miele, filtr do wody doprowadzony nie tylko do kranu, ale i do zamrażarki i kostkarki do lodu. Jest tu też osobna spiżarka, a w niej dodatkowe lodówki.

W strefie nocnej znajdują się 4 sypialnie. Trzy z nich mają własne garderoby, a dwie dodatkowo swoje łazienki. Ponadto jest tu jeszcze jedna łazienka, toaleta, dodatkowa garderoba i pralnia.

W mieszkaniu jest klimatyzacja oraz działający kominek, rolety w części okien od strony południowej i zachodniej, a także markizy oraz rolety przyciemniające na tarasie. Tak żeby nie było nigdy za gorąco, kiedy tego nie chcesz. Chociaż wtedy zawsze możesz udać się na basen, zaledwie dwa piętra nad Tobą, do wyłącznego użytku Twojej rodziny i sąsiadów.

Last but not least - nie wiem, czy ma to dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie, ale na Twoim piętrze nikt inny nie mieszka, a winda wjeżdża bezpośrednio do Twojego mieszkania.

:: Samochody?
W garażu możesz śmiało zaparkować 2 samochody, a do tego masz jeszcze komórkę i miejsce na rowery.

:: Co w okolicy?
Park Pole Mokotowskie, Metro, tramwaj, kawiarnie, sklepy, restauracje, szkoły i przedszkola. Siłownia w odległości 100 m. Cała bogata infrastruktura Starego Mokotowa.

:: Co jeszcze?
Czarne ściany w pokojach pokazane na zdjęciach są już przemalowane na jasno!

Dodatkowo płatne media zgodnie ze zużyciem.
2 miejsca w garażu podziemnym i komórka ujęte w cenie.
Kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.
Mieszkanie w pełni umeblowane.
Nieprawidłowy adres E-mail