15 piętro z cudownym widokiem, dobry standard!

Mieszkanie na wynajem
3 699 PLN , Pow. 55 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Bielany , Klaudyny
Rok budowy:
1980
Piętro:
15 na 15
Numer oferty:
OB497917
Cena za m2:
67 PLN
Śliczne, doskonale doświetlone i zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Bielanach. Stąd wszędzie jest blisko...w odległości ok.50m od bloku zawierającego oferowany lokal znajduje się przystanek autobusowy obsługiwany przez kilka linii podróżujących w stroną stacji metra Plac Wilsona. Dojazd do wskazanego miejsca zajmuje im zaledwie 6 minut. Zmotoryzowanych zainteresuje z kolei bliskość Wisłostrady oraz trasy S8. A zatem niezależnie od tego jaki środek transportu wybierzemy zarówno do Centrum jak i pozostałych części miasta dojedziemy bardzo łatwo. Ponadto w najbliższej okolicy odnajdziemy sporo przestrzeni rekreacyjnej, kilka zarówno większych, jak i mniejszych sklepów, liczne punkty usługowe, szkołę, przedszkole, żłobek i wiele innych elementów infrastruktury społecznej.

Oferowany lokal położony jest na 15 piętrze zapewniając jego mieszkańcom przepiękny widok na panoramę miasta. Proszę sobie wyobrazić urodę oświetlonej nocą stolicy widzianej z prywatnego tarasu widokowego, do którego bez wątpienia możemy porównać przynależący do tego mieszkania balkon(loggię). Stojąc na nim rozpościera nam się przed oczami niezakłócony widok na Centrum, będący bez wątpienia największym atutem tej oferty.

Przedmiotowe mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z w pełni wyposażoną kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wanną, oddzielnej toalety i przedpokoju. W przedmiotowym mieszkaniu odnajdziemy wiele miejsca do przechowywania i niezbędny sprzęt AGD (lodówkę, zamrażarkę, zmywarkę, płytę gazową, piekarnik, okap i pralkę). Do oferowanej kwoty należy doliczyć jedynie opłatę za prąd i gaz, a także ewentualne dopłaty z tytułu zużycia wody mogące pojawić się w przypadku przekroczenia przez Najemcę zaliczek zawartych w czynszu administracyjnym, który opłacany jest przez Właściciela tego lokalu.

Oferowany lokal znacznie lepiej prezentuje się na żywo. Wykonane zdjęcia nie oddają jego rzeczywistej przestronności i uroku, a fotografia widoku z okien jest zaledwie namiastką obrazu, który mamy okazję faktycznie podziwiać.

Świetna oferta. Polecam i zapraszam do oglądania.
Nieprawidłowy adres E-mail