ciche 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji

Mieszkanie na sprzedaż
445 000 PLN, Pow. 36 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Wola , Esperanto
Rok budowy:
1966
Piętro:
7 na 10
Numer oferty:
OB253547
Cena za m2:
12361.11 PLN
W PRZYPADKU PRZEDMIOTOWEJ OFERTY KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Ciche, 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji. Jest to jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc na całej mapie Warszawy. Stąd po prostu wszędzie jest blisko. Dosłownie parę kroków od mieszkania znajduję się skwer IM. Mieczysława Apfelbauma, gdzie można odpocząć na świeżym powietrzu po ciężkim dniu. Mamy do dyspozycji Przystanki tramwajowe i autobusowe.  Osoby wybierające na co dzień transport publiczny bez problemu dojadą stamtąd niemal w każdy zakątek Warszawy. Zmotoryzowani docenią za to łatwość dojazdu do Ul. Okopowej, Wisłostrady i trasy S8. Komunikacja w tym miejscu jest po prostu rewelacyjna, ale to zaledwie jedna z wielu ogromnych zalet tej lokalizacji. W najbliższym sąsiedztwie odnajdziemy kilka zarówno większych, jak i mniejszych sklepów, liczne punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, szkoły i wiele innych elementów infrastruktury społecznej. Dosłownie wszystko co potrzebne aby komfortowo żyć mamy na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Rozrywki może dostarczyć kino w Centrum Handlowym Westfield Arkadia, CH KLIF i liczne, położone w najbliższej okolicy boiska, a odpoczynku i spokoju pięknie zagospodarowana przestrzeń.

O okolicy można by pisać jeszcze wiele, ale pora przejść do samej nieruchomości. Lokal ten składa się z 2 pokoi, łazienki i małej, ergonomicznej ale widnej kuchni, Opisywana nieruchomość kwalifikuje się do remontu, więc będzie to idealny moment aby zaaranżować wszystko w zgodzie z gustem i potrzebami nowych Właścicieli. 

Jest to oferta z ogromnym potencjałem na własne 4 kąty lub jako inwestycja pod wynajem.  Doskonale nadaje się zarówno do nabycia mającego na celu zaspokojenie własnych potrzeb mieszkaniowych jak i zakupu inwestycyjnego, gdyż, z racji świetnej lokalizacji, jest to także idealne mieszkanie na wynajem.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zakupem, niezależnie od tego czy udało się im już zgromadzić środki własne na pokrycie całości ceny sprzedaży, czy też podchodząc do transakcji będą posiłkować się kredytem hipotecznym.

Bardzo ciekawa oferta, którą szczerze polecam i zapraszam do współpracy.

Nieprawidłowy adres E-mail