Wysoki standard | Browary Warszawskie | 2024 r.

Mieszkanie na sprzedaż
1 175 000 PLN , Pow. 54 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Wola , Żelazna
Rok budowy:
1958
Piętro:
1 na 6
Numer oferty:
34964474767
Cena za m2:
21 759 PLN
Odkryj urok nowoczesnego mieszkania w sercu Warszawy, idealnego dla singla lub pary szukającej komfortowego i stylowego miejsca do życia. Mieszkanie na pierwszym piętrze budynku z cegły z roku 1958 przy ulicy Żelaznej 75, po kapitalnym remoncie zakończonym w 2024 r., jest gotowe na przyjęcie nowych właścicieli - wystarczy kupić meble!

Nowoczesne Wykończenie i Funkcjonalność
Przestrzeń tego dwupokojowego mieszkania została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i funkcjonalności. Jasna, oddzielna kuchnia, przestronny salon, duża sypialnia tworzą wspaniałe miejsce do zamieszkania. Duże okna zapewniają obfite światło dzienne, które podkreśla wysokiej jakości wykończenia i nowoczesne wyposażenie.

Doskonała Lokalizacja i Atrakcje
Mieszkanie jest położone w dynamicznej dzielnicy Wola, blisko ważnych punktów biznesowych i kulturalnych takich jak Fabryka Norblin czy Browary Warszawskie. Lokalizacja ta oferuje dostęp do najważniejszych warszawskich atrakcji, takich jak Hala Mirowska, czy Muzeum Powstania Warszawskiego które są w zasięgu krótkiego spaceru. Z okien mieszkania widać historyczną ulicę Chłodną i kultową Oberżę pod Czerwonym Wieprzem.

Komfort i Bezpieczeństwo
Zamieszkiwanie w budynku przy Żelaznej 75 to nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo. Dzięki własnemu dziedzińcowi z licznymi miejscami parkingowymi oraz całodobowej ochronie, mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie na co dzień. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do piwnicy (dodatkowo płatnej), która oferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Idealne Połączenia Komunikacyjne
Bliskość przystanku Chłodna oraz stacji metra Rondo ONZ i Hala Mirowska gwarantuje doskonałe połączenia komunikacyjne z każdą częścią miasta. Znajdujący się pod ręką przystanek autobusowy i tramwajowy Wola Ratusz umożliwia szybki dostęp do centrów biznesowych oraz rozrywkowych Warszawy.

To mieszkanie przy ulicy Żelaznej 75 to nie tylko miejsce zamieszkania, ale styl życia dostosowany do potrzeb nowoczesnych mieszkańców miasta. Dzięki swojemu położeniu, wysokiej jakości wykończeniu oraz dodatkowym udogodnieniom, jest to idealny wybór dla tych, którzy szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia w centrum tętniącego życiem miasta. Zapraszamy do kontaktu i osobistego odkrycia tego wyjątkowego miejsca.
Nieprawidłowy adres E-mail