Nowe 3 pokojowe mieszkanie, bliska Wola

Mieszkanie na sprzedaż
1 090 000 PLN, Pow. 71,92 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
71,92 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Wola
Rok budowy:
2017
Piętro:
1 na 6
Numer oferty:
OB667543
Cena za m2:
15155.73 PLN
Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 72 m2, które składa się z dwóch oddzielnych pokoi, salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na 1 piętrze, w pełni wyposażone w niezbędne meble i wszystkie podstawowe sprzęty AGD. Jest niezwykle słoneczne dzięki wysokim oknom, które doświetlają całe wnętrze. Ekspozycja okien południowy/wschód - północny/zachód. Winda.
Bezpośrednio z salonu wyjście na 40 m2 taras. Do mieszkania przynależy jeszcze drugi balkon.
Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD marki Siemens i Bosch: lodówka, piekarnik, zmywarka i płyta. Blaty wykonane ze spieku kwarcowego. W przedpokoju zabudowana, pojemna i praktyczna szafa. Łazienka 7,5 m2 z wanną, toaletą i umywalką. Zabudowa całego mieszkania wykonana na zamówienie. Do wyłącznej dyspozycji zostaje komórka lokatorska na tym samym piętrze o powierzchni około 6 m2.
Miejsce postojowe płatne dodatkowo 40000 zł.
Mieszkanie świetnie zlokalizowane komunikacyjnie: 300 metrów do przystanku tramwajowego, 500 metrów do pętli autobusowej, w pobliżu linia kolejowa PKP. Do centrum można dojechać w około 15-20 minut. Świetny wyjazd do trasy S8. Bogata infrastruktura społeczno - usługowa: w pobliżu przedszkola, szkoły, basen, apteki oraz inne punkty usługowe i gastronomiczne. Atutem mieszkania jest bliskość parków: Sowińskiego i Szymańskiego.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail