3-pok. apartament w kameralnej inwestycji z 2019r

Mieszkanie na sprzedaż
815 000 PLN , Pow. 63,34 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63,34 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Włochy , Ryżowa
Rok budowy:
2019
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
OB296538
Cena za m2:
12 867 PLN
Nowoczesne, w pełni wykończone, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze bardzo kameralnego, zaledwie dwupiętrowego apartamentowca, którego budowa została zakończona w 4 kwartale 2019 roku. Warto podkreślić, że niniejsze mieszkanie zaczęło być użytkowane dopiero w 2021 roku czyli zaledwie rok temu. 

Niniejsza inwestycja składa się z dwóch willi miejskich, w skład których wchodzi łącznie tylko 16 apartamentów. Mając na uwadze rozmiary zdecydowanej większości budynków wielorodzinnych, wznoszonych w Warszawie na przełomie ostatnich lat, nie da się zaprzeczyć, że inwestycja z zaledwie 3 kondygnacjami naziemnymi i 1 wspólną kondygnacją podziemną posiada bardzo unikatowy i niezwykle prestiżowy charakter, a co za tym idzie jest w szczególności kierowana do amatorów intymnych i kameralnych projektów mieszkaniowych, które w stolicy są tak rzadkie jak przysłowiowy biały kruk.

Obiekt ten został wykonany w bardzo dobrym standardzie. Niniejsze mikro osiedle zasługuje także na wyróżnienie za bardzo subtelne wpasowanie w dominującą, w tym miejscu zabudowę jednorodzinną oraz przemyślane zagospodarowanie przestrzeni wspólnych.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest na Starych Włochach. Jest to jedna z najciekawszych lokalizacji, w tej części Warszawy, dająca możliwość połączenia w doskonały sposób komfortowego życia, zapewnionego przez wszelkie korzyści, jakie daje nam mieszkanie w stolicy, z przyjemnym spokojem, będącym walorem mieszkania poza centrum. Wokół panuje klimat dający możliwość złapania przysłowiowego oddechu i odpoczynku od pędu otaczającego nas w najintensywniej zurbanizowanych i zatłoczonych częściach Warszawy. Jak więc dodamy do tego, informację o dużej ilości przestrzeni rekreacyjnych dających możliwość spędzania, wedle preferencji, zarówno aktywnie jak i leniwie czasu pośród zieleni (Fort V ”Włochy”, Park ze Stawami Cietrzewia), świetnie rozwiniętej infrastrukturze społecznej wokół, tj. wielu zarówno mniejszych jak i większych sklepach, licznych punktach usługowych i gastronomicznych, żłobkach, przedszkolach, szkołach, Centrum Handlowym Skorosze, Centrum Handlowym Factory Ursus itp., a także łatwym dostępie do komunikacji miejskiej (przystanek autobusowy znajduje się w odległości 2-3 minut pieszo), wykreuje nam się wręcz idealne miejsce nie tylko do zamieszkania, ale i odpoczynku po czasie spędzonym w pracy lub szkole.

Do najważniejszych cech przedstawianego apartamentu zaliczymy niewątpliwie bardzo funkcjonalny rozkład, jasność, przestronność i dobry standard wykończenia. Oferowane mieszkanie składa się z salonu połączonego z w pełni wyposażoną kuchnią, 2 sypialni, łazienki, toalety i przedpokoju.

Do przedmiotowego lokalu przynależy także taras/balkon oraz jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym, którego zakup jest obligatoryjny i wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 35.000zł.

Wartość wszystkich elementów zabudowy stałej, sprzętów AGD oraz większości umeblowania znajdującego się w mieszkaniu została zawarta w proponowanej cenie sprzedaży, a każda z tych rzeczy odznacza się niewielkim zużyciem.

Niniejsze mieszkanie „na żywo” prezentuje się bardzo dobrze i nadaje się do natychmiastowego zamieszkania, bez konieczności wykonywania żadnych żmudnych, kłopotliwych i co najważniejsze kosztownych remontów.

Lokal stanowi odrębną własność.

Przedmiotowa oferta idealnie nadaje się zarówno dla Kupujących dążących do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i tych, którym przyświecają cele stricte inwestycyjne, bowiem w tej lokalizacji nie powinno być żadnych problemów z wynajmem.

Rewelacyjna oferta, którą szczerze polecam i zapraszam do współpracy.
Nieprawidłowy adres E-mail