Kamienica, mieszkanie 2 pokojowe

Mieszkanie na sprzedaż
850 000 PLN , Pow. 46,15 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
46,15 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście
Rok budowy:
1827
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
OB914202
Cena za m2:
18 418 PLN
Niezwykle prestiżowa lokalizacja w Śródmieściu Warszawy, w cichej i spokojnej uliczce, w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowskiego Przedmieścia, Starego Miasta i Powiśla. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy z 1827r. (odbudowanej w 1949r.). Budynek posiada 3 kondygnacje nadziemne, jest podpiwniczony. Kamienica została wpisana do rejestru zabytków. Uszkodzona w czasie wojny, odbudowana w 1949r.
Okolicę charakteryzuje doskonały balans pomiędzy bliskością centrum miasta i jednocześnie kameralnym, mieszkalnym charakterem. Bezpośrednio z budynku wyjście do ogrodu.
Lokalizacja sprawia, że odnajdą się tu zarówno osoby szukające ciszy i spokoju (okna sypialni wychodzą na zielony dziedziniec, który powoduje, że zapominamy o zgiełku miasta), jak również osoby, którym zależy na bliskości atrakcji charakterystycznych dla miasta (okna salonu wychodzą bezpośrednio na ulicę, przenosząc w czasy Warszawy XIX i XX wieku.
Mieszkanie dwustronne o powierzchni 46,15m2 znajduje się na 1 piętrze. Jest niezwykle słoneczne dzięki wysokim wnętrzom na 3,50m. Składa się z 2 oddzielnych pokoi ( 16m2, 15m2 ), oddzielnej kuchni ( 4m2 ), łazienki z wc ( 3m2 ) oraz przedpokoju ( 8m2 ). Do wyłącznej dyspozycji zostaje piwnica.
Jest to propozycja dla bardzo wymagającej osoby o wysokim wyczuciu estetyki, która potrafi docenić nie tylko funkcjonalność, ale również, i piękno i unikatowość. Ta wyjątkowa lokalizacja oraz sam budynek, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail