Sprzedam mieszkanie 2-pok., Powiśle, blisko Parku

Mieszkanie na sprzedaż
550 000 PLN , Pow. 38,05 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38,05 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście Powiśle , Okrąg
Piętro:
6 na 7
Numer oferty:
OB145341
Cena za m2:
14 455 PLN
Do sprzedania 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 38,05m2, usytuowane na 6 z 7 piętrze budynku z końca lat 60-tych (rama H). Budynek w bardzo dobrym stanie: z zewnątrz - budynek po termoizolacji z nową elewacją, wewnątrz: winda, schludne i czyste klatki schodowe, budynek po wymianie wszystkich instalacji (elektryczna, gazowa, piony wod.-kan., CO).
Przedmiotem sprzedaży jest lokal o bardzo funkcjonalnym rozkładzie,  na który aktualnie składają się: dwa oddzielne pokoje o pow. (ok. 14m2 i 12m2), oddzielna(ciemna kuchnia), łazienka (z toaletą), przedpokój ( z miejscem na niewielką szafę wnękową). Możliwość połączenia kuchni z większym pokojem. Do lokalu przynależy mały balkon oraz piwnica (ok. 2m2). Ekspozycja na wschód, widok na patio osiedla i sąsiadujące budynki. Mieszkanie bardzo ciche. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu.
Informacje dodatkowe:
- spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z założoną KW,
- brak obciążeń,
 - możliwość zakupu posiłkując się kredytem hipotecznym,
- opłaty na rzecz Spółdzielni Mieszkaniowej, ok. 450 zł/mc. 
Doskonała lokalizacja, zarówno jako miejsce do stałego zamieszkania, jak również inwestycja na wynajem. Świetna lokalizacja, w zasięgu ręki mamy do dyspozycji trzy parki: Park na Książęcem, Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego oraz Park. J. Porazińskiej.  Dobry dojazd do centrum zapewnia komunikacja miejska (przystanki autobusowe i tramwajowe).  W okolicy wiele punktów usługowych, sklepy, kawiarnie, restauracje oraz pełna infrastruktura kulturalno-rozrywkowa. Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail