Śliczne mieszkanie z 2 balkonami i tarasem

Mieszkanie na sprzedaż
515 000 PLN, Pow. 81,25 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
81,25 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Radzymin , Juliusza Słowackiego
Rok budowy:
2010
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
OB746745
Cena za m2:
6338.46 PLN
Śliczne, nowoczesne i wykończone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze zadbanego budynku z 2010 roku, zlokalizowanego w wyjątkowo cichej i spokojnej części Radzymina. Ta lokalizacja w unikatowy sposób łączy komfortowe życie z harmonijnym otoczeniem natury oferując jej mieszkańcom duże otwarte przestrzenie, otwierające wiele możliwości do uprawiania sportu, różnego rodzaju form aktywnego wypoczynku i rekreacji. Dodając informacje o dobrym węźle komunikacyjnym, zapewniającym łatwy dojazd Warszawy oraz pozostałych części miasta zarówno dla poruszających się samochodem (m.in. bliskość trasy S8), jak i korzystających z komunikacji miejskiej (ok. 2-3 minuty pieszo do przystanku autobusowego), dobrze rozwiniętej infrastrukturze społecznej w okolicy przedmiotowej nieruchomości, bezpiecznym, całodobowo monitorowanym osiedlu zamkniętym, a także braku problemów z parkowaniem, wykreuje się nam bardzo dobre miejsce nie tylko do zamieszkania, ale i odpoczynku po godzinach spędzonych w pracy lub szkole.

Do najważniejszych cech przedstawianego mieszkania zaliczymy niewątpliwie bardzo funkcjonalny rozkład, jasność, przestronność i ciekawy styl jego wykończenia. Absolutnie wszystkie elementy składające się na wnętrze oferowanej nieruchomości pochodzą z 2019 roku, a co za tym idzie są praktycznie nowe. Wtedy to miał miejsce kapitalny remont tego lokalu, który nadał mu aktualny wygląd. Opisywana nieruchomość jest lokalem dwupoziomowym. Na dole odnajdziemy imponujący salon, otwartą, lecz dyskretnie schowaną, w pełni wyposażoną kuchnię, sypialnię, przedpokój i łazienkę. Na kolejnej kondygnacji znajduje się otwarta przestrzeń określana jako studio oraz kolejna łazienka. Poszukujący mieszkania 4-pokojowego mogą bez problemu podzielić powierzchnię na górze, uzyskując dwa odrębne pokoje.

W proponowanej cenie, zawarte są wszystkie meble i sprzęty (lodówka, zamrażarka, płyta elektryczna, piekarnik, okap, zmywarka i pralko-suszarka) znajdujące się w niniejszym lokalu, a zatem osoba która stanie się jego szczęśliwym nabywcą będzie mogła wnieść przysłowiowe walizki i w nim zamieszkać.

Niewątpliwymi atutami oferowanego lokalu są też dwa balkony i spory taras na dachu, oczywiście do wyłącznego korzystania.

Ponadto do opisywanego lokalu przynależy jedno zewnętrzne miejsce parkingowe przed budynkiem. Jego zakup jest obligatoryjny i wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 15000zł.

Rewelacyjna oferta. Gorąco polecam i zapraszam do współpracy.
Nieprawidłowy adres E-mail