Zakład produkcyjny/sklep/magazyn w dobrym stanie

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
13 000 PLN , Pow. 780 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
780 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Żuromin , Wyzwolenia
Rok budowy:
1974
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
OB894496
Powierzchnia działki:
3 474 m2
Cena za m2:
17 PLN
Oferowana nieruchomość stanowi nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem handlowo-usługowo-magazynowym z częścią biurowo-socjalną.

Niniejszy obiekt znajduje się w Żurominie przy jednej z najważniejszych dróg jakie możemy odnaleźć na mapie tego miasta. Precyzyjniej, budynek ten położony jest przy ulicy Wyzwolenia, stanowiącej fragment drogi powiatowej nr 563 biegnącej z Mławy, poprzez Żuromin w kierunku Rypina. Dzięki ruchliwości tej ulicy oraz odpowiedniej ekspozycji przedmiotowej nieruchomości, oferowany budynek posiada bardzo duży potencjał handlowy i z powodzeniem nadaje się na sklep wielkopowierzchniowy.

Doskonały dojazd, swoboda manewrowania nawet pojazdami typu TIR, duży utwardzony parking to tylko niektóre atuty którymi charakteryzuje się ta oferta. Gdy dodamy do tego informację, że przedmiotowy budynek w ostatnich latach został w całości wyremontowany wykreuje się wręcz idealne miejsce na siedzibę firmy.

 

Przedstawiciele wielu branż są w stanie rozpocząć działalność w tym miejscu niemal dzień po podpisaniu umowy najmu bez angażowania środków na czasochłonny i kosztowny remont.


Obiekt ten zlokalizowany jest w miejscu od wielu lat koncentrującym przemysł, a także strefę handlu materiałami budowlanymi i rolniczymi na terenie powiatu. W przedmiotowym miejscu z powodzeniem może powstać także stolarnia, zakład produkcyjny, hurtownia, magazyn przeładunkowy/małe centrum logistyczne itp.


Doskonała oferta.


Polecam i zapraszam do kontaktu.
Nieprawidłowy adres E-mail