Wynajmę, lokal biurowy, Śródmieście

Biuro na wynajem
10 000 PLN , Pow. 107 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
107 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Wojciecha Górskiego
Rok budowy:
2011
Piętro:
1 na 8
Numer oferty:
OB303979
Cena za m2:
93 PLN
Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy w prestiżowej inwestycji "Restaura Górskiego", w dzielnicy Śródmieście u zbiegu ulic: Górskiego i Baczyńskiego.
Przedmiotem najmu jest  lokal z oddzielnym wejściem, usytuowany na I piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalno-biurowym z recepcją i lobby. Budynek wzniesiony w 2011 roku, wejście do budynku bezpośrednio z ulicy jak również przez patio otwartego osiedla. Winda. Moduł powierzchni biurowej o pow. ok. 107 m2, obecnie składa się z: 5 pokoi (21m2, 13m2, 12m2, 13 m2, 12m2), pomieszczenia socjalnego (3,5 m2 - mogącego pełnić rolę kuchni), przestronnego korytarza i poczekalni. Lokal dwustronny, wsch.-zach., z dużymi  oknami, co nadaje dodatkowej przestronności i sprawia że lokal jest dobrze doświetlony. Biuro nie posiada klimatyzacji. Nowoczesny designerski styl budynku i jego wnętrza zadowoli nawet wymagającego Najemcę. Idealne jako: siedziba biura, biuro reklamowe, public relations, pracownia architektoniczna, kancelaria itp. Dodatkowo Istnieje możliwość powiększenia lokalu o dodatkowe 50-60m2, poprzez połączenie się z sąsiadującym biurem (lokale były już wcześniej połączone), przez co zyskujemy dodatkową przestrzeń mogącą służyć jako sala wykładowa, szkoleniowa, miejsce spotkań itp. Dodatkowa powierzchnia również posiada pomieszczenie socjalne i toaletę. Wynajęcie dodatkowej powierzchni wiąże się z kosztem 5000 zł/mc netto.
Informacje dodatkowe;
- podana stawka czynszu jest wartością netto, Wynajmujący wystawia FV VAT,
- ponadto Najemca ponosi koszty opłat na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej (zarządcy budynku) w tym zaliczki na media (CO, wywóz śmieci, woda zimna i podgrzanie), ok. 1250 zł/mc,
- dodatkowo od czerwca 2023 istnieje możliwość najmu jednego miejsca postojowego w garażu podziemnym,  
- preferowany najem na czas określony, min. 2-3 lata,
- zmiana i adaptacja wnętrza, zależna od długości umowy najmu.
Świetna, prestiżowa lokalizacja. W pobliżu dwóch linii metra: M1- Świętokrzyska ok. 850m (12 min. pieszo), M2 - Nowy Świat-Uniwersytet ok. 400m (6 min. pieszo). W sąsiedztwie inne budynki apartamentowo-biurowe o podwyższonym standardzie oraz odrestaurowane kamienice. W pobliżu liczne restauracje i kawiarnie, sklepy i inne obiekty infrastruktury społecznej. 
Dostępne od marca 2023 roku lub do uzgodnienia. Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail