Zakład produkcyjny/sklep/magazyn w dobrym stanie

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
1 700 000 PLN , Pow. 890 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
890 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Żuromin , Wyzwolenia
Rok budowy:
1975
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
OB686766
Powierzchnia działki:
2 455 m2
Cena za m2:
1 910 PLN
Oferowana nieruchomość stanowi nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem handlowo-usługowo-magazynowym z częścią biurowo-socjalną.

Niniejszy obiekt znajduje się w Żurominie. Posiada dojazd z dwóch stron, z dwóch różnych ulic, w tym m.in. od strony ulicy Wyzwolenia, stanowiącej fragment drogi powiatowej nr 563 biegnącej z Mławy, poprzez Żuromin w kierunku Rypina. Dzięki ruchliwości tej ulicy oraz odpowiedniej ekspozycji przedmiotowej nieruchomości, oferowany budynek posiada bardzo duży potencjał handlowy.

Doskonały dojazd, swoboda manewrowania nawet pojazdami typu TIR, duży utwardzony parking to tylko niektóre atuty którymi charakteryzuje się ta oferta. Gdy dodamy do tego informację, że przedmiotowy budynek w ostatnich latach został w w dużej części wyremontowany wykreuje się wręcz idealne miejsce na siedzibę firmy.

Przedstawiciele wielu branż są w stanie rozpocząć działalność w tym miejscu niemal dzień po zakupie bez angażowania środków na czasochłonny i kosztowny remont.

Obiekt ten zlokalizowany jest w miejscu od wielu lat koncentrującym przemysł, a także strefę handlu materiałami budowlanymi i rolniczymi na terenie powiatu. W przedmiotowym miejscu z powodzeniem może powstać także stolarnia, zakład produkcyjny, hurtownia, magazyn przeładunkowy/małe centrum logistyczne, stacja kontroli pojazdów, centrum motoryzacyjne itp.

Doskonała oferta.

Polecam i zapraszam do kontaktu.
Nieprawidłowy adres E-mail