Unikatowy dom w sercu Starego Żoliborza.

Dom (Wolnostojący) na wynajem
42 000 PLN , Pow. 744,52 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
744,52 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
14
Lokalizacja:
Warszawa Żoliborz , Śmiała
Rok budowy:
2006
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
OB253133
Powierzchnia działki:
769 m2
Cena za m2:
56 PLN
Piękny, unikatowy i zachwycający przestrzenią dom w sercu Starego Żoliborza.


LOKALIZACJA


Stary Żoliborz, to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na mapie Warszawy. Miejsce to urzeka wyjątkowym klimatem, tworzonym przez liczne kamienice i zabudowę willową w znacznej części pochodzącą z okresu międzywojennego. Odnajdziemy tam także wiele sklepów, restauracji, kawiarni i innego rodzaju obiektów infrastruktury społecznej.


O atrakcyjności tego miejsca świadczy również fakt, iż w najbliższym sąsiedztwie przedmiotowej nieruchomości znajduje się wiele ambasad i siedzib przedstawicieli różnych placówek dyplomatycznych najwyższej rangi.


Stary Żoliborz posiada znakomite połączenie komunikacyjne z Centrum oraz innymi częściami miasta. To bardzo dobry punkt zarówno dla osób korzystających z komunikacji miejskiej (metro, tramwaj, autobus), jak i poruszających się po mieście samochodem.


Poszukujący terenów rekreacyjnych również odnajdą tu coś dla siebie - w bliskim sąsiedztwie znajduje się bowiem dosłownie mnóstwo zieleni.


Jest to niewątpliwie świetne miejsce nie tylko do zamieszkania, ale i odpoczynku po godzinach spędzonych w pracy lub szkole.


DOM


Opisywany dom jest ogromny, doskonale doświetlony i bardzo wysoki. Jego stan oddają dołączone do oferty zdjęcia. Całość prezentuje się niezwykle klimatycznie.


Posiada między innymi aż 14 pokoi, 7 łazienek i 3 oddzielne toalety. W podpiwniczeniu oprócz szeregu pomieszczeń gospodarczych i technicznych znajduje się przestrzeń rekreacyjna, w której niegdyś znajdował się basen (istnieje możliwość jego ponownej aktywacji) oraz wciąż działająca sauna.


Świetny standard, który zadowoli nawet bardzo wymagających klientów.


Niestety obiektyw przekłamuje w kwestiach przestrzeni, bo oferowany dom znacznie lepiej prezentuje się na żywo. Wykonane fotografie nie są w stanie oddać jego rzeczywistej przestronności i wiążącego się z nią uroku.


Przedmiotowy budynek w 2006 roku został gruntownie przebudowany. Wykonane prace obejmowały między innymi rozbudowę i generalny remont. Posiada pełny system kamer, instalację alarmową i jest w pełni ogrodzony.


Nieruchomość ta idealnie nadaje się na siedzibę firmy, ambasadę oraz dom dla dużej rodziny. Na terenie posesji istnieje możliwość zaparkowania 4 aut (w systemie jedno za drugim). 


Ogrzewanie gazowe, woda i kanalizacja miejskie, światłowód.


Bardzo ciekawa i niepodważalnie niezwykła oferta, którą szczerze polecam jednocześnie zapraszając do współpracy.
Nieprawidłowy adres E-mail